Solutions4ad - Sieć Afiliacyjna

Wdrażaj z nami skuteczny marketing afiliacyjny

Zdobądź partnera z mocną pozycją na rynku gier, finansów i ubezpieczeń.

Dlaczego warto reklamować się w naszej sieci afiliacyjnej?

Wysoka jakość ruchuSkrupulatnie dbamy o jakość działań prowadzonych przez naszą sieć. Kampanie są monitorowane na bieżąco i optymalizowane we współpracy z wydawcami.
Duża baza PartnerówPosiadamy niemal 2 000 Partnerów, pozyskujących ruch poprzez display, mailing, własne Call Center, Social Media oraz w kanale offline.
Dostarczamy rzeczywiste efektyNasza sieć dostarcza realnych działań. Nasi Partnerzy generują średnio 2 miliony akcji miesięcznie.
Profesjonalny supportDoradzimy na każdym kroku. Pomożemy stworzyć, prowadzić oraz rozliczać wszelkie działania marketingu efektywnościowego.

Na czym to polega?

Prowadzisz działalność komercyjną a internet jest dla Ciebie ważnym kanałem sprzedaży? Marketing afiliacyjny pomoże Ci promować usługi i produkty na stronach naszych Partnerów – dużych portali tematycznych, porównywarek produktów oraz usług, white labeli, blogów, sieci afiliacyjnych, stacjonarnych pośredników finansowych i ubezpieczeniowych, baz mailingowych i wielu innych. Jeśli chcesz łatwo i szybko dotrzesz do Swoich Nowych Klientów, wybierz Solutions4Ad!

Profesjonalne wsparcie całej kampanii.

Pomagamy wejść produktom oraz usługom na polski rynek. Kampanie afiliacyjne dla Reklamodawców prowadzimy od A do Z. Poprzez naszą sieć pomagamy w budowaniu współpracy z innymi sieciami afiliacyjnymi oraz dużymi portalami. Prowadzimy kampanie na Facebooku, GoogleAds i LinkedIn. Oferujemy także wsparcie technologiczne związane z działaniem systemu i operacyjne, związane z poszukiwaniem Wydawców i ich obsługą.

Marketing afiliacyjny panel wydawcy sieć afiliacyjna solutions4ad program partnerski

Dla naszych Reklamodawców prowadzimy kampanie reklamowe rozliczane w modelach efektywnościowych (CPL, CPS, CPL+CPS). Posiadamy własny system afiliacyjny oparty na technologi Post Affiliate Pro i jako jedna z niewielu agencji afiliacyjnych na rynku oferujemy dedykowane programy partnerskie – na serwerze i brandzie Reklamodawcy tworzymy cały
program, do którego może pozyskiwać własnych Partnerów!

Jak dobrze wybrać program partnerski

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z Wydawcami. W naszym portfolio znajdują się  m.in. inne sieci afiliacyjne, bazy mailingowe, duże, strategiczne z punktu widzenia branży, portale oraz pośrednicy finansowi. Z niektórymi współpracujemy nieprzerwanie od czterech lat. W naszym zespole pracują profesjonaliści – między innymi ludzie, którzy wprowadzili na rynek polski Kreditech i jego technologie! Jako Solutions4ad postawiliśmy dedykowane programy partnerskie na technologii Post Affiliate Pro m.in. dla LendOn, DKNotus i, przy współpracy z domem mediowym, PKO BP.

Zacznij z nami współprace!

Skontaktuj się z nami

Adres Pocztowy:
al. Wojska Polskiego 11
70-470 Szczecin, Polska

 

Solutions4ad Sp. z.o.o.
KRS: 0000353174
NIP: 8522569424

 

Kontakt
tel +48 793 416 519