Reklamodawca

 

 

 

Dołącz do naszej sieci afiliacyjnej i zdobądź partnera z mocną pozycją na rynku gier, finansów i ubezpieczeń.

Reklamując się z Solutions4Ad zyskujesz następujące korzyści:

  • około 2 miliony akcji miesięcznie generowane przez naszych Partnerów
  • bazę ponad 1350 Wydawców promujących kampanie w naszej sieci
  • wysoką jakość ruchu, generowanego na podstawie stałego monitoringu kampanii
  • profesjonalną pomoc w stworzeniu i prowadzeniu kampanii

Dla naszych Reklamodawców prowadzimy kampanie reklamowe rozliczane w modelach efektywnościowych (CPL, CPS, CPL+CPS). Posiadamy własny system afiliacyjny oparty na technologi Post Affiliate Pro i jako jedna z niewielu agencji afiliacyjnych na rynku oferujemy dedykowane programy partnerskie – na serwerze i brandzie Reklamodawcy tworzymy cały
program, do którego może pozyskiwać własnych Partnerów!

Dlaczego właśnie my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z Wydawcami. W naszym portfolio znajdują się  m.in. inne sieci afiliacyjne, bazy mailingowe, duże, strategiczne z punktu widzenia branży, portale oraz pośrednicy finansowi. Z niektórymi współpracujemy nieprzerwanie od czterech lat. W naszym zespole pracują profesjonaliści – między innymi ludzie, którzy wprowadzili na rynek polski Kreditech i jego technologie! Jako Solutions4ad postawiliśmy dedykowane programy partnerskie na technologii Post Affiliate Pro m.in. dla LendOn, DKNotus i, przy współpracy z domem mediowym, PKO BP.

Profesjonalne wsparcie całej kampanii.

Pomagamy wejść produktom oraz usługom na polski rynek. Kampanie afiliacyjne dla Reklamodawców prowadzimy od A do Z. Poprzez naszą sieć pomagamy w budowaniu współpracy z innymi sieciami afiliacyjnymi oraz dużymi portalami. Prowadzimy kampanie na Facebooku, GoogleAds i LinkedIn. Oferujemy także wsparcie technologiczne związane z działaniem systemu i operacyjne, związane z poszukiwaniem Wydawców i ich obsługą.

Na czym to polega?

Prowadzisz działalność komercyjną a internet jest dla Ciebie ważnym kanałem sprzedaży? Dzięki afiliacji możesz promować swoje usługi i produkty na stronach naszych Partnerów – dużych portali tematycznych, porównywarkach produktów oraz usług, white labeli, autorów blogów, sieci afiliacyjnych, stacjonarnych pośredników finansowych i ubezpieczeniowych, baz mailingowych i wielu innych, dzięki którym łatwo i szybko dotrzesz do Swoich Nowych Klientów, wybierając naszą sieć.

Nie czekaj, napisz do nas i reklamuj się z nami już  od dziś!