Kompendium Wiedzy

 

 

 

 

 

 

KOMPENDIUM WIEDZY

Co to jest sieć afiliacyjna? Co to afiliacja?

Afiliacja to system Win-Win-Win, czyli współpraca trzech stron: Wydawców, Reklamodawców i Sieci Afiliacyjnej. Każda ze stron osiąga zysk. Sieć Afiliacyjna pozwala Reklamodawcy dotrzeć z produktem do szerokiego grona odbiorców w kanale online. Dzieje się to dzięki Wydawcom, którzy za pozyskiwanie Klientów otrzymują wynagrodzenie.

Jak zarabiać na afiliacji? Kto może zostać Wydawcą w afiliacji?

Wydawcą może zostać każda osoba, która ma możliwość dotarcia do potencjalnych odbiorców usług i produktów Reklamodawcy. Wykorzystywać do tego można: strony internetowe, blogi, fora dyskusyjne, bazy danych czy media społecznościowe, mailingi i smsy. Prowizja dla Wydawcy nalicza się po wykonaniu przez Klienta określonej czynności. W naszym systemie partnerskim stawiamy na marketing efektywnościowy.

Czym jest marketing efektywnościowy?

Marketing efektywnościowy (performance marketing) to marketing nastawiony na uzyskiwanie konkretnych efektów. Tym efektem mogą być różne działania użytkownika Internetu. W każdej kampanii określony jest model rozliczeniowy, który definiuje te działania.

Jakie są modele rozliczeniowe?

Najczęściej stosowane modele rozliczeniowe w naszym systemie partnerskim:

  • CPL – Cost Per Lead— prowizja naliczana za konkretną akcję, np. wypełnienie formularza
  • CPS – Cost Per Sale— prowizja naliczana za sprzedaż produktu lub usługi.
  • CPL + CPS – czyli tak zwana hybryda, gdzie prowizja naliczana jest i za konkretną akcję prowadzącą do sprzedaży produkty lub usługi, i za sprzedaż.

Dlaczego warto?

Marketing afiliacyjny pozwala Wydawcom na dostęp do wielu programów partnerskich w jednym miejscu. Nie ma potrzeby rejestrowania się w wielu miejscach i poznawania różnych systemów. Rozliczenia i wypłaty również są dużo prostsze. Marketing afiliacyjny jest nazywany również marketingiem internetowym lub sieciowym, głownie znany pod hasłem ‘zarabianie w Internecie’, czy ‘zarabianie online’.

Jak zacząć zarabiać jako Wydawca?

Aby wykorzystać możliwości, jakie daje marketing internetowy, wystarczy kilka prostych kroków.

  • Krok 1 – rejestracja konta w systemie
  • Krok 2 – sprawdzenie skrzynki e-mail, gdzie zostanie wysłana wiadomość z linkiem do założenia hasła do panelu Wydawcy
  • Krok 3 – logowanie do indywidualnego panelu Wydawcy
  • Krok 4 – aplikowanie do kampanii
  • Krok 5 – pobieranie linków i kreacji gotowych do promocji

Każda kreacja zawiera indywidualne oznaczenie Wydawcy, co umożliwia dokładne śledzenie statystyk w panelu Wydawcy. Pobraną kreację można umieścić w dowolnym miejscu, z którego otrzymujemy ruch.

W całym tym procesie oferujemy pełne wsparcie!

Dlaczego warto wybrać naszą sieć?

Marketingiem online zajmujemy się od 2007 roku. Naszymi specjalizacjami są finanse m.in. pożyczki i ubezpieczenia oraz gry. Mamy szeroki wybór programów partnerskich z tych dziedzin. Każdy nasz Wydawca ma dostęp do naszego systemu afiliacyjnego, poprzez panel Wydawcy. W jednym miejscu ma wgląd we wszystkie swoje działania. Brak korporacyjnej struktury naszej firmy umożliwia bezpośredni i bezproblemowy kontakt z naszym Zespołem.

Kto z nami współpracuje?

Kampanie, które mamy w swoim portfolio, pochodzą od sprawdzonych Reklamodawców. Warunki każdej kampanii są jasno zdefiniowane tak, aby nasi Wydawcy czuli się bezpiecznie i komfortowo.

 

Oto przykładowe programy partnerskie dostępne w naszej sieci

Pożyczki:
Profi Credit  

KredytOK

 

Ubezpieczenia:
Mtu24.pl 

Link4

 

Gry:

Vikings: War of Clans

Forge of Empires