Wydawca

 

 

 

Zostań naszym Wydawcą – ponad 100 aktywnych kampanii z zakresu finansów, ubezpieczeń i gier już na Ciebie czeka!

Naszym Wydawcom oferujemy:

  • sprawdzone programy, na których da się zarobić
  • linki, banery i kreacje mailingowe, które można wykorzystać do promocji
  • dedykowane strony z ofertami do promocji w Internecie
  • możliwość przesyłania ruchu po API
  • możliwość wpięcia własnych kodów zliczających
  • możliwość odbierania informacji o wygenerowanych akcji poprzez API
  • indywidualne progi minimalnej wypłaty
  • wypłatę prowizji na podstawie faktury bądź rachunku

Nie wiesz, jak dobrać odpowiednią kampanię? Nasz support na pewno Ci w tym pomoże! O zmianach w dotychczasowych kampaniach i pojawieniu się nowych informujemy na bieżąco. Nasi Wydawcy korzystają z wygodnego, intuicyjnego w obsłudze interfejsu, a w razie problemów mogą skorzystać ze wsparcia technicznego. We współpracy z niektórymi Reklamodawcami możliwe jest przesyłanie ruchu i odbieranie statusów akcji (konwersji) za pomocą API. Do systemu zliczającego (systemu afiliacyjnego) możemy podpiąć kody zliczające wydawcy – pixel lub postback.  Bez względu na to, czy marketing efektywnościowy jest dla Ciebie nowością, czy na sieciach afiliacyjnych zjadłeś zęby – jako nasz Wydawca z pewnością znajdziesz rozwiązania idealne do swoich potrzeb. Dołącz do nas już teraz!

 

Kim jest Wydawca w sieci afiliacyjnej?

Afiliacja jest łatwym sposobem na zwiększenie przychodów z działalności prowadzonej w internecie – bloga, vloga czy fanpage’a. Jako Wydawca zarabiać będziesz na polecaniu swoim czytelnikom, widzom lub fanom produktów Reklamodawców. Jeżeli ktoś zdecyduje się dokonać określonej akcji na Twoich linkach partnerskich, otrzymasz za to prowizję

Kto może zostać Wydawcą?

W teorii praktycznie każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność w internecie lub chciałby taką prowadzić. Oczywiście, żeby móc polecać produkty trzeba mieć kogoś, do kogo to polecenie można kierować. Ważne jest zatem posiadanie grupy odbiorców – użytkowników stron, czytelników, widzów, fanów czy followersów. Im lepiej dobierzesz reklamę do odbiorców tym większa szansa, że zarobisz. Odpowiedni przekaz i aktywni odbiorcy są więc kluczem do wysokich zarobków z afiliacji. Istotną kwestią jest również tematyka, którą się zajmujesz. Prowadząc bloga o hodowli kotów czy zdrowym odżywianiu i fitnessie nie będziesz wiarygodnym Wydawcą dla kampanii poświęconej ubezpieczeniom lub finansom.

 

Zacznij zarabiać na afiliacji już teraz – wystarczy, że dołączysz do grona naszych Wydawców!

lub napisz do nas w razie jakichkolwiek pytań!