SOLUTIONS4AD - SIEĆ AFILIACYJNA - AGENCJA REKLAMOWA

KOMPENDIUM WIEDZY

Dowiedz się czym jest afiliacja, na czym polega marketing afiliacyjny, jak możesz zacząć zarabiać, na czym polega model rozliczeń w marketingu afiliacyjnym.

Co to jest sieć Afiliacyjna?

Afiliacja to system Win-Win-Win, czyli współpraca trzech stron: Wydawców, Reklamodawców i Sieci Afiliacyjnej. Każda ze stron osiąga zysk. Sieć Afiliacyjna pozwala Reklamodawcy dotrzeć z produktem do szerokiego grona odbiorców w kanale online. Dzieje się to dzięki Wydawcom, którzy za pozyskiwanie Klientów otrzymują wynagrodzenie. Marketing afiliacyjny opłaca się każdemu!

Jak zacząć zarabiać na Afiliacji?

Co to marketing efektywnościowy?

Stworzenie skutecznej kampanii Google Ads wymaga wiedzy i doświadczenia. Dlatego warto przekazać to zadanie specjalistom. Takim, jak my.
Dlaczego warto wybrać naszą sieć?
Marketingiem online zajmujemy się od 2007 roku. Specjalizujemy się w marketingu branży finansowej, przy czym najczęściej współpracujemy z podmiotami oferującymi pożyczki, ubezpieczenia oraz gry. Dysponujemy szerokim wyborem programów partnerskich z tych dziedzin. Każdy współpracujący z nami Wydawca, dzięki specjalnemu panelowi, ma dostęp do systemu afiliacyjnego Solutions4Ad.
Dopracowane narzędzia i zespół profesjonalistów do dyspozycji.
Panel Wydawcy umożliwia zebranie w jednym miejscu informacji o wszystkich działaniach. Ponieważ jest to podstawowe narzędzie Wydawcy we współpracy z siecią afiliacyjną, dokładamy wszelkich starań, by obsługa Panelu była jak najbardziej intuicyjna. Nasze technologie umożliwiają sprawne i wygodne wykonywanie i monitorowanie zadań. Oprócz narzędzi niezbędnych do afiliacji, zapewniamy wsparcie naszego zespołu. Bezpośredni i bezproblemowy kontakt jest możliwy dzięki płaskiej, dalekiej od korporacyjnej, strukturze.
Marketing afiliacyjny w Solutions4Ad - dlaczego warto?
Marketing afiliacyjny zapewnia Wydawcom dostęp do wielu programów partnerskich w jednym miejscu. Nie trzeba samodzielnie wyszukiwać poszczególnych partnerów, ani ustalać z każdym z nich, z osobna warunków współpracy. Nie ma również potrzeby rejestrować się w kilku systemach afiliacyjnych i poznawać kolejnych, odmiennych zasad ich działania.
Przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń.
Dzięki współpracy z agencją Solutions4Ad zarabianie w internecie jest dużo prostsze! Jedna sieć, jasne zasady, transparentny sposób rozliczeń i terminowe wypłaty. Marketing afiliacyjny jest nazywany również marketingiem internetowym lub sieciowym, głownie znany pod hasłem ‘zarabianie w Internecie’, czy ‘zarabianie online’. Jeśli chcesz zarabiać w sieci, dołącz do nas!
Czym jest marketing efektywnościowy?
Marketing efektywnościowy (performance marketing) to marketing nastawiony na uzyskiwanie konkretnych efektów. Tym efektem mogą być różne działania użytkownika Internetu – kliknięcie w baner, zakup produktu w sklepie internetowym, pozostawienie danych kontaktowych na stronie, zapis do newslettera i wiele innych czynności online.
Czym jest marketing efektywnościowy?
Marketing efektywnościowy jest niezwykle korzystny dla każdej ze stron sieci afiliacyjnej. Wydawcy otrzymują wynagrodzenie za wygenerowanie pożądanych akcji. Nie są rozliczani z czasu, ani innych nakładów, które poświęcili, by te efekty uzyskać. Przy tym system rozliczeń jest bardzo klarowny. Reklamodawcy ponoszą koszty wyłącznie w momencie uzyskania konkretnej korzyści. Nie muszą inwestować w rozwój własnych mediów online, by pozyskiwać klientów w internecie. W każdej kampanii określony jest model rozliczeniowy, który definiuje te działania.
Afiliacja - kto i jak może na niej zarabiać?
Afiliacja to dziedzina, w której sprawdzą się osoby potrafiące skupiać wokół siebie społeczności. Zatem Wydawcą może zostać każda osoba, która ma możliwość dotarcia do potencjalnych odbiorców usług i produktów Reklamodawcy. Wykorzystywać do tego można: strony internetowe, blogi, fora dyskusyjne, bazy danych, media społecznościowe, mailingi, czy smsy.
W afiliacji liczy się efektywność.
Nie ma jednej, optymalnej ścieżki dotarcia do użytkowników, co oznacza, że każdy kanał może się sprawdzić. Ważne, by przekaz był skuteczny, ponieważ prowizja dla Wydawcy naliczana jest po wykonaniu przez użytkownika internetu określonej czynności. Istotną cechą Wydawcy jest więc umiejętność przekonywania lub wywierania wpływu na własną grupę odbiorców. Innymi słowy, liczy się zdolność pokierowania odbiorcami tak, by jak największa ich część wykonała pożądaną akcję. W naszym systemie partnerskim stawiamy na marketing efektywnościowy.
Kto z nami współpracuje?
Kampanie, które mamy w swoim portfolio, pochodzą od sprawdzonych Reklamodawców. Warunki każdej kampanii są jasno zdefiniowane tak, aby nasi Wydawcy czuli się bezpiecznie i komfortowo.
Skontaktuj się z nami

Jakie są u nas modele rozliczeń?

CPL – Cost Per Lead
Prowizja naliczana za konkretną akcję, np. wypełnienie formularza
CPL + CPS
Prowizja naliczana jest i za konkretną akcję prowadzącą do sprzedaży produkty lub usługi, i za sprzedaż.
CPS – Cost Per Sale
Prowizja naliczana za sprzedaż produktu lub usługi.

Przykładowe kampanie dostępne w naszej sieci:

Jak zacząć zarabiać jako Wydawca?

W całym tym procesie oferujemy pełne wsparcie!

Aby wykorzystać możliwości, jakie daje marketing internetowy i afiliacja, wystarczy kilka prostych kroków.
1
Rejestracja konta w systemie
Wystarczy kliknąć aby przejść do rejestracji.
2
Sprawdzenie skrzynki e-mail
Na podany przy rejestracji adres e-mail zostanie wysłana wiadomość pozwalająca wygenerować hasło do panelu Wydawcy.
3
Logowanie
do indywidualnego panelu Wydawcy
4
Aplikowanie do kampanii
Aby mieć możliwość promować kampanie, najpierw należy do niej zapikować w panelu Wydawcy.
5
Pobranie linków i kreacji
gotowych do promocji
Każda kreacja zawiera indywidualne oznaczenie Wydawcy, co umożliwia dokładne śledzenie statystyk w panelu Wydawcy. Pobraną kreację można umieścić w dowolnym miejscu, z którego otrzymujemy ruch.