Solutions4ad - Sieć Afiliacyjna - Agencja Reklamowa

Zostań Wydawcą w naszej sieci afiliacyjnej

Ponad 100 aktywnych kampanii z zakresu finansów, ubezpieczeń i gier już na Ciebie czeka!
Wypłata prowizji na podstawie faktury bądź rachunku
Linki, banery i kreacje mailingowe, które można wykorzystać do promocji
Dedykowane strony z ofertami do promocji w Internecie
Możliwość wpięcia własnych kodów zliczających
Możliwość przesyłania ruchu po API
Odbierania informacji wygenerowanych przez API
Indywidualne progi minimalnej wypłaty
Sprawdzone programy, na których da się zarobić

Nie wiesz, jak dobrać odpowiednią kampanię?

Członkowie Naszego Zespołu na pewno Ci w tym pomogą! Na bieżąco informujemy o zmianach w dotychczasowych kampaniach i pojawieniu się nowych. Nasi Wydawcy korzystają z wygodnego, intuicyjnego w obsłudze interfejsu, a w razie problemów mogą skorzystać ze wsparcia Naszego Zespołu. We współpracy z niektórymi Reklamodawcami możliwe jest przesyłanie ruchu po API. Do systemu zliczającego (systemu afiliacyjnego) możemy podpiąć kody zliczające wydawcy – pixel lub postback lub udostępnić możliwość odbierania informacji po API. Bez względu na to, czy marketing efektywnościowy jest dla Ciebie nowością, czy na sieciach afiliacyjnych zjadłeś zęby – jako nasz Wydawca, z pewnością znajdziesz rozwiązania idealne do swoich potrzeb. Dołącz do nas już teraz!

Kim jest Wydawca w sieci afiliacyjnej?

Afiliacja jest jednym ze sposobów na zwiększenie przychodów z działalności internetowej. Jeżeli jesteś posiadaczem strony, profilu w mediach społecznościowych, bloga lub vloga możesz zostać Naszym Wydawcą. Możesz zacząć zarabiać poprzez udostępnianie naszych linków partnerskich. Każda osoba, która wykona określoną akcję (opisaną dokładnie w modelu rozliczeniowym) będzie naliczała prowizję dla Ciebie. Rozliczenie następuję w cyklu miesięcznym, po uprzednim zweryfikowaniu wszystkich wygenerowanych przez Ciebie akcji przez reklamodawcę. Należne wynagrodzenie wypłacamy na konto bankowe.

Kto może zostać Wydawcą?

W teorii praktycznie każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność w internecie lub chciałby taką prowadzić. Oczywiście, żeby móc polecać produkty trzeba mieć kogoś, do kogo to polecenie można kierować. Ważne jest zatem posiadanie grupy odbiorców – użytkowników stron, czytelników, widzów, fanów, czy followersów. Im lepiej dobierzesz reklamę do odbiorców tym większa szansa, że zarobisz. Odpowiedni przekaz i aktywni odbiorcy są więc kluczem do wysokich zarobków z afiliacji. Istotną kwestią jest również tematyka, którą się zajmujesz. Prowadząc bloga o hodowli kotów, czy zdrowym odżywianiu i fitnessie nie będziesz wiarygodnym Wydawcą dla Reklamodawcy, oferującego produkty finansowe lub ubezpieczeniowe.

Dlaczego my?

Posiadamy bogate portfolio kampanii reklamowych marek znanych w Polsce i poza jej granicami. Intuicyjną technologię oraz łatwy w poruszaniu się system. Oferujemy różnorodność modelów rozliczeniowych i prowizji. Atrakcyjne stawki, szybki i sprawny support. Terminowość w rozliczeniach. Jesteśmy otwarci na negocjacje.