Solutions4ad - Sieć Afiliacyjna - Agencja Reklamowa

Zdobądź partnera na rynkach Zachodnich

Pomagamy rozwinąć biznes w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii.
Planujesz rozwój swojego biznesu na rynkach zagranicznych? Celujesz w Niemcy, Austrię lub Szwajcarię? Tamtejsze rynki nie są nam obce i chętnie pomożemy Ci je podbić!
Know-how

przez wiele lat działania na rynkach Niemiec, Austrii i Szwajcarii zdobyliśmy odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Wykorzystując nasze know-how możesz od razu przystąpić do działania, nie tracąc czasu na poznawanie specyfiki wymienionych rynków.

Pomoc prawna

znamy nie tylko zwyczaje ale także przepisy obowiązujące w tych krajach. Wiemy też, gdzie zwrócić się po pomoc prawną.

Sieć kontaktów

wejście na nowy rynek bez znajomości wśród odpowiednich ludzi czy instytucji nie jest łatwe. Działając wiele lat na rynku DACH zbudowaliśmy sporą sieć kontaktów, dlatego skierujemy Cię do odpowiednich osób, mogących pomóc w niemal każdej kwestii.

Wsparcie językowe

znajomość języka jest kluczowa dla działalności na zagranicznych rynkach. Często problemem okazuje się język biznesu i specjalistyczny żargon. Zamiast zapisywać się na przyspieszony kurs niemieckiego skorzystaj z usług naszego supportu i pokonaj barierę językową bez wysiłku.

Wiedza i sieć kontaktów

Wejście z biznesem na nowy rynek wymaga odpowiedniego know-how. Trzeba znać obowiązujące trendy, zachowania klientów czy przepisy prawa. Zdobycie i analiza odpowiednich informacji może zająć sporo czasu i opóźnić start Twojego biznesu za granicą. My pozwolimy Ci wejść na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski w zasadzie od razu! Jak pomagamy wejść na rynek DACH?

Profesjonalne wsparcie całej kampanii.

Pomagamy wejść produktom oraz usługom na polski rynek. Kampanie afiliacyjne dla Reklamodawców prowadzimy od A do Z. Poprzez naszą sieć pomagamy w budowaniu współpracy z innymi sieciami afiliacyjnymi oraz dużymi portalami. Prowadzimy kampanie na Facebooku, GoogleAds i LinkedIn. Oferujemy także wsparcie technologiczne związane z działaniem systemu i operacyjne, związane z poszukiwaniem Wydawców i ich obsługą.
Skuteczny marketing
Znamy się na marketingu i wiemy, jakie działania sprawdzają się na poszczególnych rynkach. Pomożemy Ci stworzyć strategię dopasowaną do konkretnego rynku, określimy grupę docelową i dobierzemy odpowiednie kanały komunikacji. Pomożemy też w stworzeniu skutecznych kampanii reklamowych w oparciu o specyfikę rynku DACH.
Afiliacja na rynku DACH
Od czterech lat prowadzimy skuteczne kampanie afiliacyjne z zakresu finansów, ubezpieczeń i gier. Wiemy, jak działają sieci reklamowe w Polsce i za granicą. Chętnie wprowadzimy Twój biznes w świat marketingu afiliacyjnego, również na rynku DACH.
Monetyzacja baz danych
Posiadasz bazy danych, na których chciałbyś zarabiać, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć? Pomożemy Ci przeprowadzić monetyzację bazy zgodnie z przepisami prawa polskiego, niemieckiego, austriackiego i szwajcarskiego. Dzięki temu zarobisz na swoich bazach szybko i, przede wszystkim, bezpiecznie.

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z rynkiem zachodnim. Posiadamy sieć partnerów na terenie Niemiec oraz Szwajcarii.