Zostań wydawcą w naszej sieci afiliacyjnej

Ponad 100 aktywnych kampanii z zakresu finansów, ubezpieczeń i gier już na Ciebie czeka!

Dowiedz się

Dlaczego warto zostać wydawcą w naszej sieci afiliacyjnej?

Drogi Wydawco

Nie wiesz, jak dobrać odpowiednią kampanię?

Członkowie Naszego Zespołu na pewno Ci w tym pomogą! Na bieżąco informujemy o zmianach w dotychczasowych kampaniach i pojawieniu się nowych. Nasi Wydawcy korzystają z wygodnego, intuicyjnego w obsłudze interfejsu, a w razie problemów mogą skorzystać ze wsparcia Naszego Zespołu. We współpracy z niektórymi Reklamodawcami możliwe jest przesyłanie ruchu po API.

Do systemu zliczającego (systemu afiliacyjnego) możemy podpiąć kody zliczające wydawcy – pixel lub postback lub udostępnić możliwość odbierania informacji po API. Bez względu na to, czy marketing efektywnościowy jest dla Ciebie nowością, czy na sieciach afiliacyjnych zjadłeś zęby – jako nasz Wydawca, z pewnością znajdziesz rozwiązania idealne do swoich potrzeb. Dołącz do nas już teraz!

Kto może zostać wydawcą?

W teorii praktycznie każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność w internecie lub chciałby taką prowadzić. Oczywiście, żeby móc polecać produkty trzeba mieć kogoś, do kogo to polecenie można kierować. Ważne jest zatem posiadanie grupy odbiorców – użytkowników stron, czytelników, widzów, fanów, czy followersów. Im lepiej dobierzesz reklamę do odbiorców tym większa szansa, że zarobisz. 

Odpowiedni przekaz i aktywni odbiorcy są więc kluczem do wysokich zarobków z afiliacji. Istotną kwestią jest również tematyka, którą się zajmujesz. Prowadząc bloga o hodowli kotów, czy zdrowym odżywianiu i fitnessie nie będziesz wiarygodnym Wydawcą dla Reklamodawcy, oferującego produkty finansowe lub ubezpieczeniowe.

Kim jest wydawca w sieci afiliacyjnej?

Afiliacja jest jednym ze sposobów na zwiększenie przychodów z działalności internetowej. Jeżeli jesteś posiadaczem strony, profilu w mediach społecznościowych, bloga lub vloga możesz zostać Naszym Wydawcą. Możesz zacząć zarabiać poprzez udostępnianie naszych linków partnerskich. Każda osoba, która wykona określoną akcję (opisaną dokładnie w modelu rozliczeniowym) będzie naliczała prowizję dla Ciebie.

Rozliczenie następuję w cyklu miesięcznym, po uprzednim zweryfikowaniu wszystkich wygenerowanych przez Ciebie akcji przez reklamodawcę. Należne wynagrodzenie wypłacamy na konto bankowe.

Chcesz zostać Wydawcą w naszej sieci?

Zarejestruj się lub napisz do nas.