Zarabianie w internecie – popraw swoje wyniki dzięki narzędziom online

 

Zarabianie w internecie – popraw swoje wyniki dzięki narzędziom online

Zarabianie w internecie to hasło nie tracące popularności. Sposobów na zarobek on-line jest bardzo dużo, w zasadzie ile pomysłów, tyle sposobów. Szukając podpowiedzi dla początkujących, zawsze trafi się na marketing afiliacyjny i programy partnerskie. Początki zwykle wymagają dużo zaangażowania i cierpliwości, ale późniejsze efekty nierzadko stanowią regularne źródło dochodu. Trzeba jednak wiedzieć, jak dbać o to źródło, aby sukces nie trwał zbyt krótko.

 

 

Zarabianie dzięki własnej stronie internetowej

Wiele osób zainteresowanych zarabianiem w sieci decyduje się na założenie własnej strony internetowej. Kiedy twórca strony ma na nią pomysł biznesowy i poświęci czas, aby ją wypozycjonować droga do monetyzacji jest już dużo krótsza. Kiedy ruch na stronie jest rosnący i regularny można pomyśleć o programach afiliacyjnych czy reklamie Google.

Sposób promocji zależy w dużej mierze od tego, czy posiadamy swój własny produkt lub usługę, czy jesteśmy pośrednikiem. Pośrednikiem jest np. strona z porównywarką finansową, na której promowane są najlepsze finansowe kampanie afiliacyjne. Bez względu na to, która z tych dróg jest nasza, jedną z najważniejszych zasad działań marketingowych jest skupianie się na użytkowniku. To on daje nam ruch i pozwala na czerpanie korzyści finansowych. Jeżeli nie poświęcimy mu wystarczająco dużo uwagi, swoje procesy decyzyjne zakończy na stronach konkurencyjnych.

Zachęcamy, aby poświęcić czas i poznać dwa nowe narzędzia on-line, które pomogą zwiększyć konwersję działań marketingowych. Czas nadal jest jedną z cenniejszych wartości w biznesie, warto więc usprawniać sobie pracę i wykorzystywać go efektywniej.

 

 

QuitSnap

QuitSnap to narzędzie pozwalające zwiększać konwersję sprzedaży on-line i wspierające zbieranie informacji zwrotnych od klientów. Twórcy tworzyli je początkowo dla swoich potrzeb, dlatego jego przydatność jest bezsprzecznie wiarygodna.

Co daje QuitSnap?

 1. Śledzenie ścieżki użytkownika, np. wykrywanie zamiaru wyjścia ze strony, przewijania strony, statusu nowy/powracający, źródła odwiedzin, języka przeglądarki.
 2. Przeprowadzanie zaawansowanej ankiety, zaawansowanej to znaczy całkowicie dynamicznie tworzonej w oparciu o wcześniejsze odpowiedzi.
 3. Dodatek Net Promoter Score, dodatek do zaawansowanej ankiety, narzędzie charakterystyki klienta i oceny jego lojalności.
 4. Funckja Here and Now przeznaczona przede wszystkim do upsellingu na ostatnim etapie realizacji transakcji, czyli maksymalizowanie zysków z jednej transakcji.
 5. Pop-upy i widgety, a w tym m. in. okienka rabatów, widgety subskrybcji, pop-upy social mediów. Wszystkie te opcje można wyzwalać w dowolnym momencie wizyty użytkownika, a ich wygląd można zaprojektować samodzielnie lub wybrać z dostępnych szablonów.
 6. Testy A/B – wygodne tworzenie testów A/B oraz analiza otrzymanych wyników.

źródło: www.quitsnap.pl

QuitSnap to narzędzie gotowe do pracy ze stronami internetowymi, blogami, platformami e-commerce, systemami sprzedaży on-line, systemami mailingowymi czy nawet interfejsami API. Integracja z dowolną stroną jest łatwa w obsłudze, a wyniki naprawdę mogą zaskoczyć. Doświadczanie zespołu tworzącego i sprzedającego narzędzie QuitSnap to ponad 422 zoptymalizowane i ulepszone witryny internetowe.

 

 

Correct.email

Drugie narzędzie jest kierowane do tych, którzy na swoich stronach pozyskują dane osobowe i następnie prowadzą e-mail marketing. Correct.email pozwala pozyskiwać prawdziwych klientów i osiągać większe zyski z wysyłki mailingowej.

Jak Correct.mail ułatwia zarabianie online?

źródło: www.correct.email

 1. E-mail checker – weryfikator list mailingowych. Pomaga pozbyć się spam trap, bounce, duplikatów, tymczasówek i szkodliwych adresów email. Dane weryfikowane w czasie rzeczywistym, czyli za każdym razem aktualne.
 2. Form defender – weryfikator adresów e-maili w formularzu. Automatycznie chroni przed botami, spamerami i wyłudzeniami. Daje możliwość tworzenia black and white list.
 3. Real Time API to przesyłanie wiadomości e-mail z kluczem w zapytaniu. To rozwiązanie dostarcza szczegółowych statystyk i historii sprawdzonych adresów e-mail, pozwala je analizować i wyciągać kolejne wnioski. Dodatkowo darmowo udostępnione jest testowe środowisko API.
 4. URL Shortener – możliwość ekspresowego skracania linków.
 5. IP Blacklist Checker, czyli podobno najszybszy weryfikator blacklist na świecie.

Wszystkie opisane funkcjonalności narzędzia Correct.email są dostępne z jednego panelu, a firma posiada certyfikat ISO i spełnia standardy RODO. Warto więc spróbować i przejąć całkowitą kontrolę nad swoim e-mail marketingiem.

Czasami pomimo, że dużymi krokami rozwijamy swoją stroną internetową, to czujemy, że moglibyśmy jeszcze bardziej przyspieszyć nasze zarabianie w internecie. Polecamy wtedy skorzystać ze wspomnianych wyżej narzędzi, zdobyć więcej zadowolonych klientów i sprawić, aby nasza praca była wydajniejsza. Pamiętajmy, że jednocześnie wtedy będziemy osiągać lepsze wyniki z reklam Google i działań afiliacyjnych.

 

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *