wyszukiwarka programów partnerskich

Sieć Afiliacyjna & Agencja Reklamowa

Lista Programów Partnerskich

Szukasz kampanii? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki programów partnerskich, a na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz! Nasza lista programów partnerskich liczy obecnie kilkadziesiąt (blisko 100) pozycji i jest na bieżąco aktualizowana. Katalog zawiera wszelkie istotne dla Wydawców informacje. Celem listy jest pomoc w wyborze najkorzystniejszej opcji i bezproblemowym nawiązaniu współpracy w ramach wytypowanego programu.

Wyszukaj:

Model Rozliczeń:

Kategoria:

Sposób promocji:

Jak dobrze wybrać program partnerski?
Oto 3 najważniejsze wskazówki dla Wydawców:

Przejrzyste zasady rozliczeń

Należy dokładnie czytać opisy modeli rozliczeń. Dla przykładu nie każdy CPS po prostu oznacza sprzedaż. Czasem CPS ma definicje ‘sprzedaży nowemu klientowi’, dlatego warto zapoznać się z definicjami i nie kierować się jedynie wysokością stawki, bo co z tego, że niby zarabiamy 100 zł netto za konwersję za sprzedaż dla nowego klienta, skoro może się okazać, że więcej zarobimy przy stawce 60 zł netto za każdą sprzedaż?

Dostosowanie reklamy do swoich odbiorców

Często programy partnerskie zawierają wskazówki, co do profilu klienta. Warto zwrócić uwagę na ten element, bo w dużym stopniu ułatwia on wybór najodpowiedniejszego programu partnerskiego dla prowadzonej strony internetowej, czy aplikacji.

Promujesz super produkt, ale nie zarabiasz? Może dlatego, że użytkownicy Twojej strony mają zupełnie inne zainteresowania. Pamiętaj, reklama powinna spełniać oczekiwania jej odbiorców. Im lepiej dostosowana jest reklama do odbiorców tym większe zarobki może ona wygenerować.

Wsparcie doradcy sieci afiliacyjnej

Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest skonsultować wybór programu partnerskiego z pracownikiem sieci afiliacyjnej. Z pewnością uzyskasz od niego znacznie więcej informacji. Dopytuj o możliwe formy promocji programu, działania zakazane oraz każde inne szczegóły, które mogą Ci pomóc lub uchronić przed sporem z właścicielem programu partnerskiego. Im więcej wiedzy masz o wybranym programie partnerskim, tym lepiej możesz ocenić swoje szanse na sukces.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Adres Pocztowy:
al. Wojska Polskiego 11
70-470 Szczecin, Polska

 

Solutions4ad Sp. z.o.o.
KRS: 0000353174
NIP: 8522569424

 

Kontakt
info@solutions4ad.com
tel 793 416 519